Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

ZUZANNA MAZUROWSKA I HANNA WILKOWSKA Z KLASY VIA

LAUREATKAMI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MUZYCZNO – PLASTYCZNEGO

“CZTERY PORY ROKU”

 

IMAG0176 IMAG0169IMAG0162IMAG0166IMAG0174IMAG0173


MAŁY SAMORZĄD OGŁASZA WYNIKI KONKURSU

“NAJGRZECZNIEJSZA KLASA NA OBIADACH W STOŁÓWCE SZKOLNEJ”

 

OBIAD

 

KLASA IB  – I MIEJSCE

KLASA OA  – II MIEJSCE

KLASA IIB – III MIEJSCE

 

                GRATULUJEMY!

 


SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PIŁKARSKIM

 

W dniu 2 czerwca 2016r. na boisku Szkoły Podstawowej nr 49 w Gdańsku odbył się turniej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział szkoły podstawowe: SP15, SP39, SP45, SP49. Nasza drużyna chłopców zajęła I miejsce, a dziewczęta II miejsce. Statuetkę króla strzelców turnieju zdobył Jakub Wireński, najlepszą bramkarką turnieju została Weronika Bolewska, a nagrodę dla najaktywniejszego gracza zdobyła Zuzia Pawłowska.

                                                                            GRATULUJEMY

20160602_100357 20160602_122257 20160602_122110 20160602_122040 20160602_121939 20160602_121458 20160602_121404 20160602_120243 20160602_120015 20160602_113223 20160602_10533520160602_122459


 ZUZANNA TYLINGO I ALICJA JAGIEŁŁO Z KLASY IVB

LAUREATKAMI II MAŁEJ WOJEWÓDZKIEJ LIGII PRZYRODNICZEJ

 

IMG_6419 IMG_7368 IMG_7369_2 IMG_7371 IMG_7373 IMG_7375 IMG_7377 IMG_7383


WIKTORIA ADAMKIEWICZ Z “ZERÓWKI”

LAUREATKĄ II MIEJSCA W ZAWODACH AQUATHLONKIDS 2016

 

13460725_1101543183249983_1082350262_o 13410588_1101557513248550_1605647090_o


MIEJSKI KONKURS “MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”

 

LENA PABICH KL.0 – I MIEJSCE

BARTOSZ ŻYNDA  KL.IIIB – I MIEJSCE

KAJETAN MILEWSKI KL.IIIB – I MIEJSCE

SZYMON WYRZYKOWSKI KL.IIIB – I MIEJSCE

 

IMG_6502 IMG_6525 IMG_6531IMG_6496IMG_6501IMG_6497IMG_6528IMG_6536

Pałac Młodzieży ogłosił konkurs plastyczny dla klas 0 – III “Mój ulubiony bohater literacki”. Na konkurs wpłynęło 565 prac – 27 zostało nagrodzonych, w tym 4 prace uczniów z naszej szkoły. 24 maja laureaci odebrali nagrody na uroczystej gali w Radzie Miasta Gdańska zorganizowanej z okazji “Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich”.

                                                                                          Gratulujemy


BARTOSZ ŻYNDA NAJLEPSZY W MIĘDZYSZKOLNYM MINITURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA

RUCHU DROGOWEGO DLA KLAS III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

20160520_10004020160520_09460320160520_10064420160520_10452720160520_10213020160520_10502320160520_10491920160520_105107


WYRÓŻNIENIE DLA KAJETANA MILEWSKIEGO

W XVI MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

“MISTRZ ORTOGRAFII”

 

20160517_130123 20160517_130457 20160517_130530 20160517_134929


JULIA ŁASKA LAUREATKĄ III MIEJSCA

W V GDAŃSKIM KONKURSIE TALENTÓW “MAŁY SKARB”

 

20160514_155102 20160514_141418 20160514_155038


KAZIMIERZ BUDA I MARCIN FALKOWSKI

LAUREATAMI MIEJSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO “MUSZELKA”

ORAZ XI MEGAOLIMPIADY WIEDZY Z MATEMATYKI

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 


I MIEJSCE  JULII KONDRAT

W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

KYOKUSHIN KARATE W KATEGORII KUMITE

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

 

 

CERTYFIKATY, DYPLOMY I NAGRODA JULKI

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 


 

 “Latarnia morska”

Dnia 11.04.2016 odbyło się wręczanie nagród międzyświetlicowego konkursu plastyczno-technicznego pt.: „Latarnia morska”, organizowanego przez świetlicę „Słoneczny zakątek”, Szkoła Podstawowa nr 42 im. I.J.Paderewskiego.

Pierwsze miejsce w kategorii  II-III zajęła Alicja Gawrońska, uczennica klasy IIIB .

20160411_100739 20160411_101013 IMAG0022DSC01168


Dyplom za zajęcie I miejsca

w turnieju wiedzy “Kocham cię Polsko”

W turnieju szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III a i IIIb: Mateusz Magulski, Maciej Mejer i Jan Formela.

bez tytułu


Gratulacje dla Miłosza Zaborowskiego

 

ucznia klasy Ib

bez tytułu


WYRÓŻNIENIE DLA DAMIANA ROHDE

 

w VII ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową 

„Wielkanocne jajko”

 

Damian

praca Damiana


WYRÓŻNIENIE DLA HUBERTA RZEPKI

 

W VI TRÓJMIEJSKIM  KONKURSIE  PLASTYCZNYM PISANKA

DLA  UCZNIÓW O  SPECJALNYCH  POTRZEBACH  EDUKACYJNYCH

DSC01177

 

Hubert

                                                        Znalezione obrazy dla zapytania STRZAŁKA

                                                                                                   praca Huberta (ta z barankiem wielkanocnym)


 

MARCIN FALKOWSKI

LAUREATEM III MIEJSCA

 I WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O MORZU BAŁTYCKIM

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

CCI20160318

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

     nagroda Marcina

 


I MIEJSCE  ZUZANNY  MAZUROWSKIEJ

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZYRODNICZO – PLASTYCZNYM

“SPOTKANIE Z MRÓWKAMI”

 

Dnia 11 marca 2016roku nasza uczennica Zuzanna Mazurowska z klasy 6a odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Plastycznym „ Spotkanie z mrówkami”. Należy dodać, że na konkurs wpłynęło aż 700 prac.

Gratulujemy!

015

CCI20160317

031010002029


 

KUBA WIREŃSKI Z VA OSIĄGA SUKCESY

Z ZESPOŁEM AKADEMII PIŁKARSKIEJ LECHII GDAŃSK

 

P1120677

 

Pozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Rok urodzenia: 2004
Numer na koszulce: 21

 

 

Najnowsze osiągnięcia:

– styczeń 2016 r. – Zespół Akademii Piłkarskiej LG zwyciężył w turnieju Arka Gdynia Cup 2016 dla zespołów do lat 12. W finale chłopcy pokonali Arkę Gdynia 1:0. Bramkę, która zapewniła biało-zielonym triumf w turnieju zdobył Jakub Wireński

– luty 2016 roku – I miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej “Kaszub Cup”

  DSC00662DSC00658

na zdjęciu Kuba ze swoją wychowawczynią, panią Anną Sąsiek, a obok oryginalny “puchar” w kształcie kaszubskiego instrumentu ludowego o nazwie burczybas

SAMSUNG CAMERA PICTURES

1.06.2016 roku podczas meczu towarzyskiego Polska-Holandia na Stadionie Energa Gdańsk Jakub otrzymał koszulkę w barwach narodowych z podpisami piłkarzy naszej reprezentacji


II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE OMNIBUS

DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH

 

Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 76 w Gdańsku

Termin: 5.02. 2016 r.

Uczestnicy: trzyosobowe drużyny z dziewięciu trójmiejskich szkół podstawowych

Nasza drużyna: Maciej Mejer kl. IIIb, Mateusz Magulski kl. IIIa, Jan Formela kl. IIIa

Opiekun konkursu: Iwona Jarzembska

 

100 087 090 092 093 096 097 098


Wielkie gratulacje dla naszego ucznia Miłosza Zaborowskiego

za zajęcie I miejsca w turnieju “TO MY GDAŃSKIE LWY”

 

20160205_082331 (1)

DYPLOM


Wielki sukces naszego ucznia!

 

Filip Pieczonka Mistrzem Polski

w grze pojedynczej i grze podwójnej w tenisie

 

12439495_10205532592137683_7456663031522122349_n

 

Akademia Tenisowa Angelique Kerber w Puszczykowie gościła uczestników Halowych Mistrzostw Polski skrzatów (do lat 12).

Filip brylował w zawodach chłopców. Został triumfatorem turnieju singlowego, a w grze podwójnej złoto wywalczył z Olafem  Pieczkowskim.

Na zdjęciu:  Filip (WKS Flota Gdynia)  z Olafem (UKS RP Sport Olsztyn)

więcej w artykułach: http://tenispolski.pl/2016/01/10/kubacha-i-pieczonka-najlepszymi-graczami-do-lat-12-w-kraju/

http://www.tenis.mazury.pl/

Filip otrzymał powołanie do reprezentacji kraju

na Drużynowe Mistrzostwa Europy

Winter Cup 2016

                              

 

4 3 21

 

                                          Gratulujemy!



KONKURS MAŁEGO SAMORZĄDU NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ  KLASOWĄ

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_6101

I miejsce – klasa O

II miejsce – klasa IIIa

III miejsce – klasa Ia

 

 


KONKURS MAŁEGO SAMORZĄDU

NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

 

IMG_6121 IMG_6128

I miejsce – Maria Szyndler kl.IIIb

II miejsce – Maciej Dąbek kl.IIb

III miejsce – Ida Kąpińska kl.IIIa

Wyróżnienia:

Bartosz Żynda kl.IIIb

Szymon Wyrzykowski kl.IIIb

Mateusz Pabis kl.IIIb

Natalia Domska kl.IIIa

Aleksander Błażejewski kl.IIb

Zuzanna Bajerowicz kl.IIa

Krzysztof Bomba kl.IIa


FILIP PIECZONKA WICEMISTRZEM POLSKI

W HALOWYCH DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI W KATEGORII SKRZATÓW

W TENISIE

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 


 obejrzyj film:

http://www.pomorska.tv/sport/materialy/inne/halowe-druzynowe-mistrzostwa-polski-skrzatow-w-tenisie

 


 

ORIANA KĄPIŃSKA Z KLASY VIB

WYRÓŻNIONA W GDAŃSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ “M-A-G-I-A Ś-W-I-Ą-T”

 

OrianaKąpińska_SP15Gdańsk

WYRÓŻNIONA PRACA

 

POZOSTAŁE PRACE ZAKWALIFIKOWANE NA KONKURS:

 

Zofia Chremplewska_SP15Gdańsk

AmeliaTucka_SP15Gdańsk

WiktoriaKotek_SP15Gdańsk

AntoniKiciński_SP15Gdańsk

 

 

 

1.WYKONAŁA: ZOFIA CHREMPLEWSKA KL.IVB

2.WYKONAŁA: AMELIA TUCKA KL.IVB

3.WYKONAŁA: WIKTORIA KOTEK KL.IVA

4.WYKONAŁ: ANTONI KICIŃSKI KL.IVB

 


Turniej Mikołajkowy 2015 053Turniej Mikołajkowy 2015 066

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

PIŁKI NOŻNEJ

 

III miejsce (kat. klasy 0-III)

IV miejsce (kat. klasy IV-VI)

 

W sobotę, 5 grudnia 2015r., drużyny chłopców z naszej szkoły wzięły udział w Piłkarskim Halowym Turnieju Mikołajkowym. Turniej odbył się w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Gdańsku. Uczniowie klas młodszych – „Zielone tygrysy” zajęli III miejsce w turnieju, a chłopcy klas starszych – „Czerwone pantery” – miejsce IV. Gra z innymi zespołami dostarczyła dzieciom dużo emocji (zwłaszcza rzuty karne). Uczniowie mieli również okazję podziwiać pokazy piłkarskie oraz spotkać się z zawodnikami K.S. „Lechia Gdańsk”. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki.

Turniej Mikołajkowy 2015 057

Turniej Mikołajkowy 2015 062

20151205_143033

20151205_142159

 

 


      

PRACE NAGRODZONE W KONKURSIE “JESIENNY PEJZAŻ”

ZORGANIZOWANYM PRZEZ SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 

DSC00348

I MIEJSCE PAWEŁ SZULC KL.IVA

DSC00354

I MIEJSCE PAULINA KOWALEWSKA VIB

DSC00356

II MIEJSCE ZOFIA HOLAJN KL.IIIB

DSC00370

III MIEJSCE ALICJA GAWROŃSKA KL.IIIB

DSC00359

III MIEJSCE MARIA SZYNDLER KL.IIIB

DSC00369

WYRÓŻNIENIE TYMON WAWRZONEK IVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Laureaci I Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego

“Jesień w obiektywie”

 

 

Hubert Rzepka kl.IVb – III miejsce

 

20151124_132125-1

Hubert_Rzepka_klasa4_SP15Gdańsk.jpg

nagrodzone zdjęcie

 

Jakub Walaszkowski  kl.Ib – wyróżnienie

 

Kuba

Jakub_Walaszkowski_klasa1b_SP15Gdańsk

wyróżnione zdjęcie


Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym

 

Tenis stołowy 2015 012

 

 

W dniu 26 listopada 2015r. w Hali Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby odbyły się Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym. Dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Julia Dietrich, Zuzia Mazurowska i Weronika Bolewska zajęły IV miejsce w tym turnieju. Otrzymały Puchar oraz pamiątkowe medale.

                                  

 


 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

wyróżnione zdjęcie

DSC00346

WERONIKA WOŹNIAK

wyróżniona

w X Pomorskim Konkursie Fotograficznym

“Morskie impresje”

 

 

POZOSTAŁE PRACE ZAKWALIFIKOWANE NA KONKURS:

 

 

P1150767 DSC01635 DSCN2418 IMG_2033

1. WYKONAŁA: ZUZANNA MAZUROWSKA KL.VIA

2. WYKONAŁA: EMILIA LISICKA KL.VA

3. WYKONAŁA: MARTYNA SZYNDLER  KL.VIA

4. WYKONAŁA: MARIA ŁASKA KL.VIA

 


DSC00003

 II MIEJSCE HANNY WILKOWSKIEJ

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE

POETYCKIM I RECYTATORSKIM

“LINGWISTYCZNA JESIEŃ Z POEZJĄ”

 

DSC00308

 


 LAUREATKI MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

“BARWY OJCZYZNY”

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy III-IV:

I miejsce: Agata Ossowska kl.IVb
wyróżnienie: Ida Charmuszko kl.IIIa

 

Kategoria: szkoła podstawowa klasy 0-II:

III miejsce: Olivia Śliwińska kl.IIa

 

20 listopada w Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbyła się  uroczysta gala wręczenia nagród.

DSC00301DSC00281DSC00286DSC00284DSC00303DSC00291DSC00285DSC00302

 

LISTA UCZNIÓW, KTÓRZY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO REJONOWEGO ETAPU KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO :

 

1. Zuzanna Cisiak klasa 5a   ( 80%)

2. Antonina Jasińska klasa 5a ( 86%)

3. Martyna Szyndler klasa 6a ( 70%)

4. Dagmara Kierbedź klasa 6a ( 70%)

5. Julia Barsow klasa 6a ( 76%)

6. Marcin Falkowski klasa 6a ( 86%)

 

 

ETAP REJONOWY ODBĘDZIE SIĘ 14 STYCZNIA 2016 ROKU O GODZ. 14.00.

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W SZKOLNYCH ELIMINACJACH !

Dorota Dąbrowska – Młynarczyk

Anna Stąsiek

 

 

Lista uczniów naszej szkoły zakwalifikowanych do etapu rejonowego (stopnia II) Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych 2015/2016:

 

1.Marcin Falkowski – klasa 6a

2.Kazimierz Buda –klasa 5a

3.Zuzanna Mazurowska – klasa 6a

4.Adam Błażejewski – klasa 5a

 

Uczestnicy stopnia II winni stawić się w miejscu odbywania konkursu przynajmniej na pół godziny przed jego rozpoczęciem. Uczeń może przystąpić do odpowiedniego stopnia konkursu po okazaniu komisji konkursowej aktualnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Eliminacje rejonowe odbędą się 10 grudnia o godz.14.00

w Gimnazjum nr 26 w Gdańsku, ul. Traugutta 92

 

 

SZKOLNY OPIEKUN KONKURSU

DOROTA TURSKA

 

 

 

 Zuzia  Cisiak z klasy 5a 

 

została laureatką III miejsca III Wojewódzkiego Konkursu Prozy dla uczniów klas IV-VI.  Konkurs odbył się w sobotę 24 października w Szkole Podstawowej nr 48 w Gdańsku. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Barsow z klasy 6a i Zuzanna Cisiak z 5a. Zuzia zaprezentowała fragment powieści Doroty Terakowskiej „Władca Lewawu”.

 

IMG_8262 IMG_8269 IMG_8270

 


Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

W październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nasi zawodnicy startowali w eliminacjach gminnych w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10, U-12. Gospodarzem dwóch turniejów eliminacyjnych była nasza szkoła. Chłopcy w kategorii wiekowej U-12 zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli awans do eliminacji powiatowych.

 

20151016_101051 20151016_102406 20151016_135144 20151016_135153Tymbark Kategoria U 10 2015 026

 

 

Tymbark Kategoria U 10 2015 024 Tymbark Kategoria U 10 2015 006 Tymbark Kategoria U 10 2015 027

20151029_092414  20151029_095354 20151029_11373020151029_113733

 


 

LAUREACI

Skomentuj

Back to Top