Rok szkolny 2014/2015 – Osiągnięcia

 


OMNIBUS 2015

 

IMG_6510 IMG_6508 IMG_6509

IMG_6517 IMG_6511 IMG_6513

IMG_6514 IMG_6515 IMG_6516

przeczytaj: wyniki omnibus 2015

 


LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

“MISTRZ RACHUNKÓW”

 

P1120876

MARCIN FALKOWSKIIII MIEJSCE

ADAM BŁAŻEJEWSKIIV MIEJSCE

KAZIMIERZ BUDAVI MIEJSCE


 

 JULIA DITRICH LAUREATKĄ 2 I 3 MIEJSCA

W MISTRZOSTWACH WOJ. POMORSKIEGO MŁODZICZEK W TENISIE STOŁOWYM

 

 

P1120834 P1120836


 

 I MIEJSCE DLA EMILII FALKOWSKIEJ

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

“ZŁOTY MATEMATYK”

 

P1120770

 


 

 

JULIA ŁASKA LAUREATKĄ I MIEJSCA

W KONKURSIE “WIELKANOCNA PALEMKA”

ZORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 39

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI

 

P1120748


przybory-do-malowania-likely-pl-a3bb493dZUZANNA  CISIAK I OLIWIA KOSEDA

LAUREATKAMI 2 MIEJSCA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

“GDAŃSK – MIASTO OD NOWA”

 

SZCZEGÓŁY NA STRONIE: http://www.gdansk.pl/start_nowy,512,36418.html

 

 

 

zuzia

PRACA ZUZI

oliwka

PRACA OLIWKI

 


FILIP PIECZONKA

 

                              LAUREATEM I MIEJSCA

TENISHALOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO

TURNIEJU KLASYFIKACYJNEGO SKRZATÓW

W GRZE POJEDYNCZEJ

 

P1120692


NASI Laureaci X Megaolimpiady Wiedzy 2015:

 

  • Antonina Jasińska – kl.4a laureatką Megaolimpiady z języka polskiego

  • Zuzanna Cisiak – kl. 4a laureatką Megaolimpiady z języka polskiego

  • Kazimierz Buda – kl. 4a laureatem Megaolimpiady z matematyki

  • Marcin Falkowski – kl. 5a laureatem Megaolimpiady z matematyki

  • Emilia Falkowska – kl.6a laureatką Megaolimpiady z języka polskiego i matematyki

                                                                                                                                                                       Gratulujemy !!!

 

anias5


 

JAKUB WIREŃSKI

PIŁKA

Z DRUŻYNĄ LECHII GDAŃSK 2004

ZDOBYŁ I MIEJSCE W ZAWODACH UNIA BORYSZEW CUP 2015

 

P1120677


 

LWY1

                                        http://olimpiada.gda.pl/index.php?news=320&kat=2&gid=1


 

konkursy woj


 

 

 FILIP PIECZONKA NAJLEPSZY  W TURNIEJU

“OTK Skrzatów POLBRUK & BRITISH SCHOOL CUP 2015″

 

DYPLOM PATRYKA

 

http://www.wama-sport.pl/index.php/dyscypliny-224/tenis/item/14432-otk-skrzatow-polbtuk-british-school-cup-2015-olsztynianie-cala-lawa-za-filipem

 


 

NATALIA DOMSKA I ZUZANNA SKWIOT

WYRÓŻNIONE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

 

10.12.2014 roku, Natalia Domska z kl.IIb oraz Zuzanna Skwiot z kl.IIIa, zostały wyróżnione w VII Trójmiejskim Konkursie Plastycznym o Tematyce Świątecznej. Rozdanie nagród odbyło się w Bibliotece Kokoszki.

BETI


ZUZANNA MAZUROWSKA LAUREATKĄ III MIEJSCA

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM NA SZOPKI BOŻONARODZENIOWE

 

 Z.MAZUROWSKA2     Z.MAZUROWSKA3

 


WYRÓŻNIENIE DLA UCZNIÓW KLASY IIB

W IX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WOKALNYM “KOLĘDUJMY RAZEM”

Scan-141215-0010


 

KAMIL LEWANDOWSKI

LAUREATEM III MIEJSCA GWIAZDKOWEGO TURNIEJU JUDO DZIECI 2014

P1120420 Scan-141215-0009


 

AMELIA LEWANDOWSKA

 

ZDOBYŁA RAZEM ZE SWOJĄ DRUŻYNĄ II MIEJSCE

PODCZAS OSSOWSKIEGO FESTIWALU PIŁKI RĘCZNEJ DZIECI 2014

 

amela


MAJA TUCKA LAUREATKĄ II MIEJSCA OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURESScan-141130-0002Scan-141130-0001

zobacz medal i dyplomy Mai


FILIP PIECZONKA LAUREATEM I MIEJSCA W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TENISA

 

Scan-141118-0001

zobacz dyplom Filipa

 


 

ZŁOTY MEDAL W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU TENISA

dla Julii Ditrich z kl. IVA

 

20141112_104207 20141112_104215


LAUREACI STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA

 

MARCIN FALKOWSKI

za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014

 

 

 Scan-141001-0002_a SAMSUNG CAMERA PICTURES

MICHAŁ JĘDRZEJEWSKI

za wybitne osiągnięcia w sporcie w roku szkolnym 2013/2014

 

Scan-141001-0001_aOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 obejrzyj film z uroczystości


 Michał Jędrzejewski złotym medalistą w w judo

 

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13 września odbył się w Słupsku Turniej im. Zbigniewa Kwiatkowskiego w Judo, podczas którego Michał zdobył złoty medal w kategorii do 60kg. Gratulujemy!

obejrzyj film z ceremonii dekoracji zawodników


 Filip Pieczonka Mistrzem Polski w kategorii do lat 10 w tenisie!

 

 

_MG_9832

Na kortach w Piotrkowie Trybunalskim zakończyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali. Na starcie stawiło się 60 utalentowanych tenisistów z całej Polski. Zwycięzcą turnieju singlowego chłopców został rozstawiony z nr 2 Filip Pieczonka (Reprezentant GTT Lechia Gdańsk , który pokonał w finale nr 3 Olafa Pieczkowskiego (ST RP Sport Olsztyn). We wszystkich rozegranych meczach Mistrz Krasnali 2014 tracił  maksymalnie 3 gemy. Oprócz złota w singlu, Filip zdobył również srebrny krążek w deblu w parze z Adamem Kuligiem z Warszawy.

 http://www.tenisjunior.pl/index.php

http://sport.trojmiasto.pl/10-letni-mistrz-Polski-krasnali-z-Lechii-Gdansk-n82915.html

Skomentuj

Back to Top